Kaq seksi s’e keni parë Duan, skena seksi në plazh

Dua Lipa ka ndezur temperaturat sot me bikine të kuq derisa ka udhëtuar për të bërë pushime idilike në St Lucia me të dashurin e saj Anwar Hadid.

Ajo është duke i shijuar pushimet e merituara nga puna e saj e madhe viteve të fundit dhe për këtë ka zgjedhur Karaibët.

E nga këto pushime Dua ka sjell pak nga vetja e saj derisa po qëndron në ishullin e bukur të St Lucia bashkë më të dashurin e saj Anwar Hadid.

Këngëtarja (24) ka treguar asetet e saj në bikine të kuqe, duke bërë poza romantike e erotike me të dashurin e saj 21 vjeçar, madje duke notuar edhe në det.

SHPËRNDAJE