Kaq të bukur e ka vjehrrën Labi

Labi i “1 kafe me Labin” nuk e ka vetëm nusen e pashme, por edhe vjehrrën.Moderatori i njohur kosovar është martuar pak muaj më parë dhe jeta në çift po shkon shumë mirë.

Pak kohë më parë u aludua që e shoqja e tij është shtatzëne, por siç kuptojmë, ky nuk është lajm i vërtet.Labi është tejet i angazhuar me punë rreth emisionit dhe gjithashtu me prezantime në mbrëmje të ndryshme gjithandej nëpër Evropë.

E, Qëndresa është mjaftë aktive në rrjete sociale.Ajo së fundi ka publikuar edhe një foto ku shihet bashkë me Labin dhe të ëmën, foto kjo e përcjellë me një dedikim të ëmbël.Siç po e shihni, nëna e Qëndresës dhe vjehrra e Labit po duket mjaftë bukur./Kosovarja

SHPËRNDAJE