Kejvina Kthella publikon foton provokuese të realizuar sot një vit

Kejvina ka ngacmuar sërish ndjekësit.

Modelja e njohur shqiptare duket provokuese në foton e fundit të cilën e ka publikuar në Instagram.

Në fakt ky imazh nuk është krejt i panjohur për publikun pasi ajo e ka publikuar vitin e kaluar, saktësisht sot një vit.

Kejvina është kthyer në kohë për ta ngacmuar edhe njëherë imagjinatën e ndjekësve të shumtë.

Në foton e postuar ajo shihet e veshur në bikini ndërsa ka treguar format e përkryera trupore.

Kejvina njihet për pozat e tilla andaj duket se do të shkojnë shumë vite dhe ajo do të jetë e njëjta.

SHPËRNDAJE