Kejvina ‘ndez’ rrjetin, zvishet në të brendshme

Kejvina Kthella vazhdon sërish të marrë vëmendjen me pozat e saj.

Sapo ka publikuar një fotografi e cila është fotografuar vetëm në të brendshme.

Kejvina e ka postuar në profilin e saj Instagram imazhin duke marrë komente dhe pëlqime të shumta.

Ndryshe, Kejvina Kthella njihet për p.ozat e saj p.rovokuese në rrjete sociale./lajmi