Kejvinën e fotografojnë fshehurazi, madje në një pozicion aspak të përshtatshëm

Paparacët e ‘ndjekin’ modelen edhe në plazh.

Kejvina Kthella ka shijuar një ditë me diell në plazh, teksa u filmua duke marrë rreze dielli.

Dikush që gjendej afër saj në plazh, e filmoi atë derisa po bëhej gati për t’u shtrirë që të marrë rreze dielli.

Këtë video, Kejvina e mori dhe e publikoi edhe në llogarinë e saj në Instagram, ku merr vëmendje me format trupore.

Ditët e fundit, modelja ka publikuar fotografi të njëpasnjëshme nga plazhi, duke dëshmuar se është në top-formë.

SHPËRNDAJE