Kendall pozon para pasqyrës qysh e ka fal Zoti

Kendall Jenner është një nga femrat më të përfolura në mediat rozë.

Ajo gjithmonë i mban ndjekësit e saj të informuar për sukseset dhe për përditshmërinë e saj.

Kendall ndau dy fotografi tërësisht e zhveshur duke e fotografuar vetën në pasqyrë.

Kendall ka mbi 96 milionë ndjekës në profilin zyrtar, Instagram. /arbresh.info

SHPËRNDAJE