Këngëtari shqiptar me fjalë prekëse kujton ish presidentin Ibrahim Rugova

Meda ka publikuar një imazh të ish presidentit Ibrahim Rugova.

Këngëtari, është aktiv në rrjete sociale.

Ai publikon momente të shumta nga jeta e tij profesionale dhe private

Së fundi, në llogarinë e tij ‘Instagram‘, ai ka ndarë një foto si dhe i ka shkruar disa fjalë për të.

‘I pa vdekshem ne zemrat tona Presidet IBRAHIM RUGOVA’, ka shkruar këngëtari.

Ndryshe, sot ka qenë 13 vjetori i vdekjes së ish presidentit./GazetaBlic/

SHPËRNDAJE