Këngëtarja jonë e njohur i ka lënë të gjithë me gojë hapur në … (Foto)

Shyhrete Behluli duket se i ka në qejf ahengjet e ndryshme. Që nga martesa e djalit të saj shumë është përfolur nëpër mediet rozë, nusja e saj Learta. Një nuse me një pamje shumë të mirë.

Por, sonte Leartën do ta lëmë që të pushoj pak, ne do të merremi me vjehrrën e saj Shyhreten dhe me rejën e këngëtarit Afrim Muçiqi.

Që të dyja kanë qenë në një aheng. Ku në disa pamje që revista “Kosovarja”, ka siguruar, shihen tek sa kërcejnë së bashku Shyhretja dhe reja e Afrimit, Albertina.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pastaj pamjen e plotë)

Të veshura dhe të grimuara shumë mirë, ato në këtë aheng shihen shumë bukur.

Duket se miqësia e Shyhretes me familjen Muçiqi është e lidhur dhe kanë raporte aq të mira sa që këtë lojë në këtë aheng që ato e bëjnë duken sikur të ishin nënë e bij.

22343979-381839248902120-1411904829-o_1507493551-7198335 22359264-381839232235455-538954112-n_1507493551-9777946 22369130-381839262235452-337059692-o_1507493552-1096991 22375542-381839268902118-1443619366-o_1507493552-8157979 22384890-381839215568790-2099386463-n 22386275-381839222235456-1258487751-n_1507493552-8705733 22386390-381839245568787-2092592988-n_1507493551-6430980

SHPËRNDAJE