Këngëtarja Lendita Selimi realizon një set të bukur fotografik (Foto)

Këngëtarja Lendita Selimi së bashku me vajzën e saj, Lanikën dhe bashkëshortin Blerin kanë realizuar disa fotografi festive, të cilat përkojnë me festat e fundvitit.

Siç shihet trendit të fotosesioneve për fundvit nuk u ka ikur as këngëtarja e famshëm, Lendita Selimi. Këto fotografi janë publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”.

Lendita dhe bashkëshorti i saj Bleri duken shumë të lumtur së bashku me vajzën e tyre, bukuroshen e vogël Lanikën, kurse këngëtarja shquhet për bukurinë e saj natyrale dhe këndimin live nëpër ahengje familjare, mbrëmje të ndryshme muzikore dhe dasma.

Këto fotografi janë realizuar në studion e fotografit Driton Rukovci.

SHPËRNDAJE