Këngëtarja shqiptare bëhet moderatore, zbulohet emisioni që do prezantojë në Top Channel

Ajo është një ndër këngëtaret me zërin më të ëmbël në industrinë muzikore shqiptare si dhe numëron disa hite në repertorin e saj.

Bëhet fjalë për Evi Reçin, këngëtaren e dashur për publikun. Evi prej disa kohësh ka jetuar në Firence të Italisë, aty ku vijoi karrierën e saj si gazetare por këtë herë atë do e kemi akoma më afër.

Kjo pasi ajo tashmë duket se do qëndrojë për një kohëtë gjatë në Shqipëri. Madje burime  për intv.al tregojnë se do të ketë një emision të vetin në Top Channel dhe shumë shpejt këngëtaren do e shohim në ekran./intv.al/

SHPËRNDAJE