Këngëtarja shqiptare shkëlqen në koncertin e ëndrrave në Brazil

Bebe Rexha konsiderohet si një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Këngëtarja shqiptare po vazhdon me paraqitjet anembanë globit duke performuar para fansave besnik të saj.

Ajo së fundi ka qenë në qytetin e shtetit brazilian Sau Paulo, ku ka kënduar disa kënga para mijërave tifozëve. (Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

“Witness tour”, titullohet turne që ka ndërmarrë bukuroshja jonë, i cili do të shtrihet edhe në shtetet e mëdha evropiane.

“Një tjetër shfaqje e pabesueshme. Të falënderoj aq shumë Sao Paulo!”, ka shkruar ndër të tjera Rexha në llogarinë personale në Instagram teksa ka publikuar edhe një video prej atmosferës që ka mbretëruar në koncert.

Këngëtarja që në realitet quhet Bleta Rexha, do të vazhdojë turneun edhe për disa ditë në shtetet amerikano-latine.

SHPËRNDAJE