Kështu duket kur shkon në gym Blerona (Foto)

Prezantuesja kosovare, Blerona Zeqiri, shumë shpesh herë është kritikuar për linjat e saj trupore, pasi ajo posedon peshë më shumë se duhet.

Për këtë arsyeje duket se ajo ka reaguar dhe i është kthyer fitnesit.

Ajo përmes një foto të postuar në insta-story, ka treguar se ka vendosë t’i heqë disa kilogramë të tepërt./ORAinfo/