Kështu e dobësoi Arbnore Ademajn Shkenda Dubova

Që të dyja shoqe të ngushta të pandara, por mbrëmë në emisionin e udhëhequr nga Arbnora Ademaj, Shkenda ishte mysafire

Pavarësisht se ka kohë që njihen dhe kalojnë shumë kohë bashkë, mbrëmë dyshja nxorën në pah disa gjëra që publiku nuk i dinte për to, shkruan Kosovarja.

Me që Shkenda është emër i njohur jo vetëm për muzikë por edhe për seancat e dobësimit në qendrën e saj e që shumë njerëzve ua ka kthyer buzëqeshjen dhe format trupore, këtë gjë e ka bërë edhe për shoqen e saj të ngushtë.

Për më detajisht ndiqni videon në vazhdim dhe mësojeni se si u dobësua edhe ylli televiziv, ish missi Arbnora Ademaj.

SHPËRNDAJE