Kështu e feston Kida ditëlindjen (FOTO)

Kida sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja sot mbush 21 vjet dhe me rastin e kësaj date ajo ka realizuar edhe një fotoshuting të lezetshëm, ku duket tejet tërheqëse dhe tashmë një damë e vërtetë!

“She x #21 🎂”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e këtyre imazheve.

 

 

SHPËRNDAJE