Kështu e uron Lola burrin e saj për ushtrinë

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinajt.

Me rastin e votimit të transformimit të FSK-së në ushtri, ajo publikoi një foto të Dautit, e që është një fotografi e vitit 1997 në të cilën shihet Dauti duke lexuar fjalimin në ditën e daljes së parë në skenë të UÇK-së, shkruan ORAinfo.

Ajo me këtë fotografi uron burrin e saj për ushtrinë dhe na tregon sa krenare ndjehet ajo.

SHPËRNDAJE