Kështu i kalon Flaka Krelani orët e vona, habit me veprimin

Ajo është shumë e përkushtuar ndaj fizikut të saj.

Ndonëse shpesh është kritikuar për ndërhyrjet estetike që ka bërë, Flaka Krelani vazhdon të insistoj që linjat  e saj janë natyrale dhe falë ushtrimeve intensive në palestër.

Këngëtarja gjakovare edhe netët e vona verore i kalon në fitnes, këtë e bëri të ditur përmes disa imazheve që ka hedhur së fundi në ‘Instagram’.

“Ushtrimet në orët e vona”, ka shkruar Flaka në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, “Slay” është projekti i saj i fundit të cilin e shoqëroj me një vodeoklip tejet provokues./Indeksonline/

SHPËRNDAJE