Kështu kërcënohet një vajzë në Skenderaj, policia e arreston të dyshuarin

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Skenderaj ka arrestuar një të dyshuar pasi që i njëjti ka shantazuar një femër se do t’i publikojë disa incizime intime.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.


(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

SHPËRNDAJE