Kësi forma shihni rrallë, Franceska Jace nga Dubai ua “vë flakën”

Modelja e njohur Franceska Jace ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo shihet shumë seksi dhe në formë teksa ekspozonte trupin vetëm në bikini në Dubai, shkruan Indeksonline.

Në këto imazhe, Franceska dukej shumë seksi dhe format e saj duken për lakmi./Indeksonline/

SHPËRNDAJE