Këto janë kuotat e finales Real Madrid-Liverpool në bastore

Finalja e Ligës së Kampionëve ndërmjet Real Madridit dhe Liverpoolit vlerësohet se do të jetë spektakolare.

Kjo për shkak të mënyrës se si luajnë të dy skuadrat të cilat shquhen me sulmin atomik.

Me siguri së kjo ndeshje ka vëmendje edhe tek bastëhedhësit.

Real Madridi vlerësohet favorit në bastore me kuotën për fitore, 2.30, ndërsa fitorja e Liverpoolit kuotohet me 2.9. 3.5 është koeficienti i barazimit në këtë përballje.

1.75 është kuota për 3+, (tre apo më shumë gola).

SHPËRNDAJE