Këto janë piktoret e vogla, Dua e Anda, vajzat binjake të Vjosa Osmanit (Foto)

Dua dhe Anda kanë ardhë në jetë në fund të vitit 2014. Ato ende nuk i kanë mbushur 4 vjet por tashmë, përveç se flasin e vrapojnë si fluturat, ato kanë nisur edhe të vizatojnë bukur, shkruan Botapress.

Dua dhe Anda janë motrat binjake të Vjosa Osmanit, deputetes së LDK-së. E ëma, Vjosa ka postuar në Facebook një voto ku shihen Dua e Anda duke vizatuar.

Hakmarrja e prishtinases: Alba e akuzon të dashurin e se tradhtoj me Tringën, shoqen më të ngushtë

SHPËRNDAJE