Këtu mund ta ndiqni direkt luftën e Khabibit në kafaz kundër Gaethjet

Khabib Nurmagomedov dhe Justin Gaethje do të përballen sonte në kuadër të UFC 254.

“The Eagle” ende nuk di se çfarë është humbja apo barazimi, pasi deri më tani ka 28 triumfe, për dallim nga Gaethje që ka 22 fitore, dy barazime, mirëpo asnjë humbje.

Për të pestën herë, dyshja nuk e kishin arritur akordin për t’u përballur mes vete, derisa kjo është hera e gjashtë dhe duket se do të realizohet.

Më poshtë keni linkin ku mund ta shihni ndeshjen mes Khabibit dhe Gaethje.

Nga momenti në moment pritet që ndeshja të filloj.

LINK – Khabibi vs Gaethje PC/TEL