KF Australia nga Mitrovica shënon fitoren e katërtë radhazi (Foto)

Sot në Mitrovicë u zhvilluar ndeshja futbollistike në mes të KF Australia dhe KF Rilindja, ku fitore realoi ekipi mitrovicas me rezultat 2:1.

Golat për Australinë i shënuan Bekim Xhemajli dhe Berat Vinarci, që siguruan fitoren e katërtë radhazi për ekipin nga Mitrovica, shkruan Veriu.info.

Kjo ndeshje u zhvillua në kuadër të javës së 23-të të Ligës së Dytë – Grupi A./Veriu.info/

Fotografia e Akademia e Futbollit "AUSTRALIA"

SHPËRNDAJE