Khloe pozon para pasqyrës me gjoksin në rrjetë

Ndonëse ka shumë rivale, ajo po mundohet të tregojë se sa seksi është.

Khloe Terae është duke punuar fort që të bëhet mbretëresha e Instagramit, pasi ka hire trupore për t’u lakmuar, shkruan Syri Kosova.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se pozoi para pasqyrës, vetëm me të brendshme.

Mirëpo, për shkak të formës se si pozoi, duke u thyer në mes dhe për shkak se bikinet i kishte në rrjetë, Khloe nuk është se i la fort vend imagjinatës.