Kida provokon, gjithçka në bikini të kuq ekspozon (Foto)

Këngëtarja Kida ka filluar pushimet e saj luksoze në një nga resortet në Belek.

Këtë e shohim përmes imazheve të publikuara nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Këtu e shohim në bikini të kuq, teksa kishte treguar format e saj goxha të mira dhe bombastike.

“Nuk nevojitej filtër për këtë” kishte shkruar Kida në këto imazhe./Indeksonline/

 

SHPËRNDAJE