Kida së shpejti me “DejaVu” bashkon forcat me këtë reper

Kida dhe Lyrical Son shumë shpejtë pritet të publikojnë bashkëpunimin e tyre “DejaVu”

Kjo dyshe fantastike ka bashkuar fuqitë për të sjellë një projekt më ndryshe për të gjithë fansat e tyre.

Kida dhe Lyrical Son priten që  shumë shpejtë të publikojnë këngën të cilën e kanë titulluar  “Dejavu”

Sipas fotografive që kanë postuar dyshja duken mjaftë të këndshëm e me ngjyra të shumta, ku Kida si cdoherë duket tërheqëse.

Ky projekt është punuar në studiot e PINT-ave.

Ne na mbetet të presim cfarë kanë përgatitur kjo dyshe  shumë e dashur për publikun / Gazeta Express/