Kik-bokseri kosovar e bën serbin të pendohet që është futur në ring (VIDEO)

Kik-bokseri nga Kosova, Shemsi Beqiri pa problem e ka fituar duelin e radhës.

Nuk luftoi që një kohë të gjatë, por Beqiri nga Komuna e Vitisë, i cili punon dhe vepron në Zvicër, mposhti me lehtësi kundërshtarin nga Serbia, Dimitrov.

Beqiri u fut në ring shumë i sigurt, ku për pak minuta arriti ta nokautojë kundërshtarin. Kujtojmë që ky turne u mbajt në Sallën e Sportit “Jancica” në Kërçovë.

……………………………………………………………………………………………………………..
Fansja ia gjuan Ledrit jelekët në skenë, ky shokon me komentin që i bën

……………………………………………………………………………………………………………..

SHPËRNDAJE