Kim Kardashian bëhet shqiptare nga Adelina, nuk do ta besoni me çfarë emri e thërret

Kim Kardashian është një ndër personazhet më me influencë në showbiz-in ndërkombëtar.

Shumë vajza e shohin si idhull dhe duan të jenë si ajo. Shume e pëlqejnë sa edhe fëmijëve të tyre u vendosin emrin e saj.

(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

Por me siguri edhe ju e keni se emri i Kim nga shumë shqiptare përshtatet në Kimete. Këtë gjë ka bërë edhe ylli shqiptare, Adelina Ismaili teksa e falenderon për mbështetjen që i dha grimieres, Sellma.

“Faleminderit, Kimet!”, i shkruan Adelina, teksa vazhdon bën shaka me grimieren ku shprehen: “Kimetja on top”, apo dhe u shpjegon fansave se duhet ja ka shqipëruar pak emrin nga Kim në Kimete. /intv. al/