Kim Kardashian dhe motra e saj me pozën e fundit ngacmojnë imagjinatën e ndjekësve

Kim dhe Kylie janë fotografuar duke shijuar rrezet e diellit.

Kylie Jenner kohët e fundit me ndjekësit në Instagram po ndan imazhe të ndryshme në të cilat shfaqet në bikini.

Fillimisht me motrën Kendall e tani me atë Kim, ajo ka vendosur që të ngacmojë imagjinatën e ndjekësve të shumtë.

Mbrëmjen e djeshme Kylie ka publikuar foto e video ku po bëhej gati për t’u shtrirë në diell e më pas e ka publikuar një imazh së bashku me Kimin ku tregojnë format trupore në bikini.