Kim Kardashian lë pa fjalë, shfaqet me të brendshme

Kim Kardashian tregon  format trupore në imazhin e fundit.

Kim Kardashian West është një ndër personalitet më të njohura amerikane, biznesmene, producent dhe aktore e cila është njohur në rrjetet sociale per jetë tejet luksoze si dhe një ndër emrat më të komentuar të shoubizit.

Së fundi, bukuroshja ka reklamuar produktet e reja të brendit “Skims”, teksa edhe kësaj radhe lë pa frymë me paraqitjen e saj.