Kim Kardashian shfaqet vetëm në tanga

Kim Kardashian ka lënë pa fjalë pushuesit në Miami, të cilët po shijonin rërën dhe plazhin dje.

Ajo është shfaqur me taga, të cilat ia tregonin komplet të pasmet dhe nuk linin aspak vend për imagjinatë.

Kim Kardashian në pjesën e lartë kishte veshur një bluzë kurse flokët e gjatë i kishte kapur dhe kishte vendosur syze.

SHPËRNDAJE