Kim s’e harron ‘zakonin’ e vjetër, fotografohet nudo në shtrat

Ylli televiziv Kim Kardashian vazhdon të jetë në mesin e femrave me linjat më bombastike në botë.

Të gjithë e njohin Kimin si një vajzë që aspak nuk e ka problem të dalë e zhveshur në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ashtu edhe e filloi këtë vit, ajo në llogarinë e saj në Instagram sapo ka postuar një fotografi me të cilën i lë pak vend imagjinatës.

E shtrirë në shtrat e veshur vetëm me të brendshme derisa nuk mbante as sutjena, Kim shfaqet më provokuese se asnjëherë më parë.

Si çdo herë, ajo kishte vënë në pah të pasmet dhe gjoksin të cilin e mbulonte vetëm me duar, kurse fotografia ka “thyer” rrjetin me komente dhe pëlqime nga ndjekësit e saj. /Lajmi.net/

SHPËRNDAJE