Kjo 18 vjeçare nga Tirana e ka bllokuar instagramin me foto hot

Është një nga femrat më seksi dhe më të komentuara në rrejtet sociale.

Fjala është për ish asistenten e Ermal Mamaqit, Rashel Kolaneci.

Rasheli e cila ishte deri vonë pjesë e emisonit “Xing me Ermalin” është nga ato vajza e cila ka një trup super të tonifikuar dhe fotot e saj marrin mijëra pëlqime dhe shumë komente në rrejtet sociale e në veçanti në Instagram.

Kujtojmë që Rasheli është vetëm 18 vjeçare.

SHPËRNDAJE