Kjo e keqe e madhe i ka ndodhur Jehona Sopit (Foto)

Këngëtarja Jehona Sopi po mungon në muzikë, pasi nuk po bënë asgjë. Dhe, dalë nga dalë edhe po harrohet, ndonëse dikur ishte një nga top këngëtaret në vend.

Jehona po e ushtron profesionin e psikologes dhe siç thonë e ka gjetur shumë mirë vetën në qendrën e saj për konsultime me klientë që kanë nevojë për këshilla psikologjike.

Edhe daljen në televizion i ka të pakta. Pak kohë më parë ishte e ftuar në “Oxygen” me Besim Dinën dhe dukej mjaftë ndryshe nga Jehona e dikurshme. (Kliko mbi reklamë dhe shiko foton)

Suksesi i saj i viteve të fundit mund të quhet edhe pjesëmarrja në panelin gjykues të “Gjeniut të vogël”, ku Jehona jepte mendimet e saj për fëmijët këngëtar, e ku nganjëherë edhe mpakej si në foton që po e publikojmë./Kosovarja/

SHPËRNDAJE