Kjo është 54 vjeçarja që po çmend botën me trupin e saj

Elizabeth Hurley është një grua shumë e suksesshme në biznes, aktore dhe modele, e cila si duket e ka për qëllim të jetë në konkurrencë me modelet e reja.

54 vjeçarja është shumë aktive në rrjetin social Instagram, ku poston edhe fotografi provokuese.

Së fundmi ajo është shfaqur me bikini ngjyrë bezhë dhe duket sikur të ishte një 25 vjeçare.

Hurley është nënë e djalit 17 vjeçar, Damian Hurley i cili si nënë është edhe ai aktor dhe model.

SHPËRNDAJE