Kjo është motra dhe vëllai i modeles së famshme Arbenita Ismailit

Modelja shqiptare Arbenita Ismaili cilësohet si një nga femrat më seksi të showbizit shqiptar.

E famshme u bë që kur hyri në lidhje me reperin Fero, me të cilin kanë raporte të shkëlqyera së bashku

Të gjithë e njohim modelen por të afërmit e saj?

Ishte vet modelja ajo e cila publikoj një imazh në rrjetin social duke na prezantuar me vëllaun dhe motrën e saj.

Kaq të bukur qenkan edhe ata, ku duket se këtë bukuri e kanë trashëguese nga prindërit e tyre.