Kjo është mrekullia që bënë Shkenda Dubova tek këta njerëz?

Këngëtarja nga Gjilani, pothuajse çdoherë shquhet për linjat trupore bombastike me ç’rast bënë që edhe shtypi rozë të shkruan për të.

E përveç kësaj dhe muzikës, Shkenda Dubova është edhe një sipërmarrëse tejet e zonja dhe e sukesshme. Ka kohë që ajo zotëron Qendrat e Dobësimit “SHKENDA DUBOVA”, ku ka ndihmuar shumë njerëz me mbipeshë, rezultatet e të cilëve i kemi parë në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Një të fundit që ka publikuar në llogarinë e saj “Instastory”, qëllimi i saj është të tregoj ndryshimin që ka bërë ky person vetëm me 20 seanca ku ka humbur 14 kilogramë.

Siç duket këngëtarja Dubova ka lënë anash paksa muzikën, projektin e fundit që ka publikuar është “Ti me mu”, nuk ka paralajmëruar se do kthehet përsëri me këngë të reja. /GazetaBlic./

SHPËRNDAJE