Kjo është një nga vellot brilante që do ta veshë në dasmë Edita

Kjo është java kur disenjatori i njohur Valdrin Sahiti dhe e fejuara e tij Edita do t’i japin fund beqarisë.

Çifti nuk kanë zbuluar datën, mirëpo ata veçse janë duke u bërë gati, transmeton Gazeta Express.

Valdrini dhe Edita kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë me martesë në një ceremoni solemne në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

E natyrisht kur ke burrin disenjator, një gjë është e sigurt se Edita do të duket e mrekullueshme.

Ajo madje pak orë më parë në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet një vello tejet e bukur me ngjyrë të bardhë.

/

SHPËRNDAJE