Kjo është shtëpia super luksoze e Albatritit dhe Egzonës

Këngëtari Albatriti Muqiqi ka vite që ka kurorëzuar lidhjen e tij me martesë, me Egzona Brahimaj.

Tashmë çifti kanë dhe një vajzë të quajtur Amelia.

Ashtu si Nysreti, edhe Albatriti është një ndër këngëtarët më të mirë për publikun shqiptar, ku çdo këngë e tij padyshim është një hit i radhës.

E kjo ka bërë që ai të ketë një agjendë mjaft të ngjeshur me koncerte, duke siguruar kështu të ardhura të majme.

Është Egzona ajo që ka publikuar një pjesë të ambientit të shtëpisë së tyre, e që po duket tejet luksoze./GazetaBlic

SHPËRNDAJE