Kjo femër po e djeg Instagramin, do t’ju çmend edhe juve

Ajo është bukuroshja e Instagramit. Trup perfekt, e bukur sa të duash. Kjo është Laci Kay Somers.

Modelja seksi shfaqet gjithmonë provokative, por edhe ka çka të tregojë. Së fundmi, ajo ka vënë në pah gjoksin e formësuar të cilin ia kanë zili çdo femër.

Me më shumë se 8 milionë ndjekës në llogarinë e Instagram, modelja seksi tërheq vëmendjen e të gjitha mediave sa herë që publikon një foto të re, transmeton Gazeta Express.

Dhe fotografitë e saja janë tepër seksi. Shikoni ato më poshtë.

SHPËRNDAJE