Kjo gjë nuk pritej nga bashkëshortja e Ramiz Lladrovcit, ja çfarë bënë

Shemsije Lladrovci, gruaja e kryetarit të Komunës së Drenasit Ramiz Lladrovcit sot ka publikuar një fotografi ku shihet se ka shkuar për vizitë në New York.

Ajo në fotografi shihet e ulur këmbëkryq dhe duke shijuar çajin e zi së bashku më babain e saj me një sfond festiv. Shemsija mbi fotografi ka shkruar “babi” duke treguar edhe vendodhjen, shkruan rtv21.tv. (Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵).

Kujtojmë se bashkëshortja e kryetarit të Drenasit është një zonjë e cila është mjaftë aktive në rrjetet sociale, duke postuar momente të ndryshme nga jeta private.

SHPËRNDAJE