Kjo ishte fotografia e fundit e aktorit Art Kurtit

Vdekja e aktorit Art Kurti, ka tronditur opinionin publik.

Sipas policia, Arti është gjetur i vdekur në një veturë, ndërsa pranë tij është gjetur edhe një armë me të cilën dyshohet se është përdorur pasi në kokën e tij është gjetur një plumb i shkrepur.

Aktori gjakovar që së fundi u angazhua si këshilltar në kabinetin e kryetarit të Komunës së Gjakovës, dyshohet se u vetëvra.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë ⤵)

Arti ishte mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe fotografia e tij e fundit e publikuar ishte katër ditë më parë, shkruan Magazina.al

Ai në këtë fotografi ka marrë shumë komente nga miqtë e tij, të cilët pas lajmit për vdekjen kanë nisur të shprehin ngushllime