Kjo maturante nga Prishtina do t`iu mahnisë me bukurinë dhe fustanin e saj

Në mesin e shumë vajzave simpatike që kanë marrë vëmendjen në mbrëmjen e maturës këtë vit ishte edhe bukuroshja Elmedina Jashari.

Ajo ka përfunduar shkollimin e mesëm në Gjimazin “Sami Frashëri” në Prishtinë ndërsa veshja që ka zgjedhur për të shkuar në maturë i ka shfaqur edhe më shumë anën simatike të saj, shkruan lajmi.net

Flokët e grimi i sajë të rregulluara aq thjeshtë dëshmojnë që vajzat shqiptare janë të bukura edhe pa e tepruar me makiazh.

Në vazhdim ju sjellim foto prej të cilave mund ta merrni edhe si ide që nesër të dukeni thjeshtë dhe bukur si Elmedina.

SHPËRNDAJE