Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në rrugën “Garibaldi” në Prishtinë, një femër ka goditur me veturë këmbësorin.

“Raportohet se e dyshuara femër K-Shqiptare përderisa ishte duke lëvizur me veture me targa lokale, ka goditur këmbësorin-viktimën mashkull K-Shqiptar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Nuk raportohet për të arrestuar”, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të policisë.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë pas 5 sekondash)

SHPËRNDAJE