Kjo nuk pritej, Ana dhe Shqipja rikthehen në “Për’puthen”?

Sonte “Për’puthen Prime”, do të vijë në një format tjetër, dy ish-konkurrentet e emisionit, Ana dhe Shqipja do të rikthehen në Prime.

Dyshja do të vinë në rolin e opinionisteve.

Këtë e bëri të ditur autorja e emisionit Olsa Muhameti përmes një videoje të publikuar bashkë me Shqipen dhe Anën.

“Ju prezantoj me opinionistet Prime”, ka shkruar ajo në një foto të postuar në Instastory.

Ndryshe, në këtë përgjegjësi nuk i kemi parë asnjëherë do ta shohim se çka do të ndodh sonte në emision.