Kjo nuk pritej, Dafina Zeqiri i lë komentin epik Blerim Destanit |FOTO

Blerim Destani është një nga emrat më të njohur të kinematografisë shqiptare.

Ai është shumë aktiv në profesionin që ushtron dhe njihet për rolet në shumë projekte filmike, shkruan lajmi.net.

Aktori së fundi ka postuar një fotografi me të cilën ka paralajmëruar filmin e ri, e ku paraqitet shumë ndryshe.

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk lëshoi rastin pa i lënë një koment aktorit, e cila i shkroi “Blerim a je ti”.

Kujtojmë që aktori dhe këngëtarja kanë raporte shumë të mira miqësore me njëri-tjetrin