Kjo nuk pritej! Zanfina do të bëhet nënë?

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Zanfina Ismaili u bë njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më atraktive të skenës sonë, vitë më parë.

Në fillim ajo u njoh si motra e Adelina Ismailit, e pastaj fal punën së saj të vazhdueshme vazhdojë rrugëtimin si Zanfina

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Ndërsa tani ajo ka pauzuar nga muzika dhe që një kohë nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikor.


Por, për fansat dhe ndjekësit e saj ajo mbetet aktive në rrjetet sociale, më postime të ndryshme.

E mbrëmë Zanfina u është përgjigjur një mori pyetjesh, ku njëra prej tyre ishte edhe kur do të bëhej nënë.

“Kur të është kismet”- është përgjigjur Zanfina./ORAinfo/

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE