Kjo nuse i “kall” të gjithë dasmorët me vallëzimin e saj!

Edhe pse nuk jemi në sezonin e dasmave, që ato zakonisht në vendin tonë bëhen verës, ne do ua sjellim një video ku shihet atmosfera që nusja e bën me vallëzimin e saj, shkruan “Kosovarja”.

Video në fjalë është duke qarkulluar nëpër rrjet, dhe ka arrit të mbledh shumë shikime e pëlqime dhe komente pozitive. Në këtë video që do e shihni më poshtë shihet një nuse e cila është duke vallëzuar ndërsa për-rreth saj janë të mbledhur të gjithë dasmorët duke i duartrokitur dhe duke ia mbajt ritmin.

Nusja është me një fustan të bukur e veshur dhe me një frizurë e grim të mirë. Por nga vallëzimi i saj nuk vërehet asgjë tjetër nga këto. (Kliko mbi link dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

Ajo duket aq e lirshme sa që nuk i bënë përshtypje se ç’thonë të tjerët, vallëzon dhe e bën qejfin e vet. Fundja dasma e saj është apo jo?/Kosovarja/

SHPËRNDAJE