Kjo repere i lë mbrapa koleget e saj, tregon asetet ‘bombastike’

Iggy Azalea on Her Empowered New Single 'Switch:' 'It's About a Woman Being in Control'

Iggy Azalea e ka dëshmuar se është femra më joshëse në planet.

Reperja, Iggy Azalea ka ‘tronditur’ fansat në Instagram me foton e fundit e cila duket e mahnitshme, shkruan lajmi.net

Biondina australiane këtë herë nxorri në pah asetet e saj trupore që duket se gjoksi i ka dalë jashtë kontrollit.

Një imazh si ky ka filluar menjëherë të pëlqehet dhe komentohet nga mbi 12 milionë ndjekësit që numëron në Instagram.

Duhet theksuar se Azalea ka rifilluar koncertet dhe do të performojë në qytetet më të mëdha amerikane.

Ajo ka konfirmuar turneun e saj në Amerikën e Veriut, të parin pas katër vitesh.

SHPËRNDAJE