Kjo video e Ronaldos përlot çdo tifoz

Çdo fillim ka edhe një fund, që zakonisht është i dhimbshëm.

I tillë ishte edhe largimi i Cristiano Ronaldos sot nga Real Madridi që ka përlotur shumicën e tifozëve të këtij klubi.

Pa asnjë dyshim, Ronaldo është dhe mbetet legjenda e Real Madridit.

Ai ka fituar katër tituj të Ligës se Kampionëve me këtë ekip, kurse nga çmimet individuale Ronaldo ka fituar pesë herë “Topin e Artë”.

Për më shumë shihni videon lamtumirës që Real Madrid ka publikuar në faqen e tyre zyrtare në youtube.com.

SHPËRNDAJE