Komshiu i familjes Berisha: Familja Berisha është viktimë e Tunës, janë për të na u dhimbsur përveç Patris lopës

Tuna dhe Roberti janë pothuajse dy personat e komentuar në media rozë me së shumti gjatë muajve të fundit, shkruan GazetaBlic.

Me anë të një komenti në ‘YouTube’, në videon e emisionit “Xing me Ermalin” ku të ftuar ishin Tuna dhe bashkëshorti i saj Patrisi, fqinji me llogarinë me emrin ‘Luli Pasuli‘ shprehet se Tuna është bërë shkak për prishjen e marrëdhënies mes dy vëllezërve.

Madje ai thotë se ‘Tuna i ka përzë prindërit e Robertit dhe Patrisit nga shtëpia, aq shumë ka pas zënka saqë janë dëgjuar edhe tek ne‘.

Po ashtu ai thotë se Tiani është fryt i pa dëshiruar i shtatzënisë së Tunës.

Lexojeni me tej komentin:

/GazetaBlic/

 

SHPËRNDAJE